info@egumi.mk       02/3111-131 & 070/306-729 

 

 

 

 

 

Ви ја преставуваме Новата револуционерна гума Michelin Cross Climate со која сте безбедни во сите временски услови. 

Ја овозможува предноста на летниот пневматик при кочење на влажни коловози, кочење на суво, долготрајност и економичност на горивото, како и предностите на зимскиот пневматик при тргање и запирање во ладни и повремено снежни услови. Со едноставноста на еден комплет гуми во текот на целата година и секогаш со препознатливите користи на Michelin - овиот Total Performance

 

Michelin Cross Climate

Во eGumi.mk, ние имаме голем избор на Michelin гуми со различни големини, соодветни за речиси секое возило, марка и модел - сите со непобедлива цена. Нарачајте сега и уживајте во големата вредност и одличните  услуги за корисниците!

Call center:
02/3111-131
070/306-729
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

bridgestone.jpgcontinental.jpgdebica.jpgdunlop.jpgfalken.jpgfirestone.jpgfulda.jpggoodyear.jpghankook.jpgkleber.jpgkormoran.jpgmarangoni.jpgmatador.jpgmichelin.jpgnokian.jpgsava.jpgtigar.jpg