НАЈПРЕБАРУВАНИ ДИМЕНЗИИ

НАЈДОБРАТА ПОНУДА ЗА ОВАА ЗИМА

Bridgestone LM005

Најдобрата зимска гума  TÜV

Избери димензија:

195/65 R15 | 205/55 R16 | 225/45 R17

SAVA ESKIMO S3+

Најбараната зимска гума

Избери димензија:

195/65 R15 | 205/55 R16 | 225/45 R17

WINDFORCE

Гуми со непобедлива цена

Избери димензија:

195/65 R15 | 205/55 R16 | 225/45 R17

ТИМ ВО КОЈ МОЖЕ ДА ВЕРУВАТЕ

Ви треба помош при изборот на вистинските гуми за вашето возило?
Нашиот тим од професионалци со задоволство ќе Ви помогне.

Контактирајте не

info@egumi.mk
02/3111-131 & 070/306-729

eksperti za gumi

КУПИ ГУМИ ВО 3 ЧЕКОРИ

Одбери димензија ->

Одбери производ ->

НАПРАВИ НАРАЧКА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВРАТА!

НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА НАЈДОБРИТЕ И НАЈКВАЛИТЕТНИ БРЕНДОВИ

sava gumi
Избери бренд

НАЈПРОДАВАНИ ГУМИ

НЕМА НА ЗАЛИХА
Нема на залиха
Бесплатна достава

НЕМА НА ЗАЛИХА
Нема на залиха
Бесплатна достава

НЕМА НА ЗАЛИХА
Нема на залиха
Бесплатна достава

НЕМА НА ЗАЛИХА
Нема на залиха
Бесплатна достава

Купете Гуми Онлајн со Доверба и Сигурност

Bo нашата онлајн продавница, ви овозможуваме лесно и безбедно нарачување на гумите што ги сакате. Искористете ги нашите атрактивни понуди и попусти, и добијте ги вашите гуми испорачани до вашиот или вулканизер.

зимски гуми * летни гуми гуми * за сите сезони 


КОНТАКТ

  • Адреаса: ул. Јордан Мијалков бр. 3, Скопје
  • Тел: 02/3111131
  • Moб: 070/306-729
  • Емаил: info@egumi.mk