175/65R15 BFGOODRICH ADVANTAGE 84T

Бесплатна достава
  • Бренд: BFGoodrich
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 84T
  • Модел: ADVANTAGE
  • Ширина: 175
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: O175/65R15 84T BFGoodrich ADVANTAGE Категорија Ознаки: , ,