185/65R15 NANKANG SV-2/ 92H

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 92H
  • Модел: SV-2
  • Ширина: 185
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: T906417 Категории ,
preloader