195/55 R16 DUNLOP SPORT

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 195
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: T910837 Категорија Ознаки: , ,