195/65 R15 DUNLOP SPORT

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 195
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: T910838 Категорија Ознаки: , ,