205/45R16 NANKANG SV-3/ 87H

4,845ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87H
  • Модел: SV-3
  • Ширина: 205
  • Висина: 45

На залиха

SKU: T907544 Категории ,
preloader