205/55 R17 DUNLOP BLURESPONSE (95V) XL

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: BLURESPONSE(95V)XL
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: T904233 Категорија Ознаки: , ,