205/60R15 BFGOODRICH ADVANTAGE 91H

Бесплатна достава
  • Бренд: BFGoodrich
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91H
  • Модел: ADVANTAGE
  • Ширина: 205
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: O205/60R15 91H BFGoodrich ADVANTAGE Категорија Ознаки: , ,