205/65 R15C NANKANG CW-20

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15C
  • Модел: CW-20
  • Ширина: 205
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: T907961 Категорија Ознаки: , ,