205/65R15C NANKANG SL-6/ 102/100T

6,300ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15C
  • Индекс: 102/100T
  • Модел: SL-6
  • Ширина: 205
  • Висина: 65

На залиха

SKU: T907540 Категории ,
preloader