205/65R16C NANKANG SL-6/ 107-105T

4,935ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 107-105T
  • Модел: SL-6
  • Ширина: 205
  • Висина: 65

На залиха

SKU: T907541 Категории ,
preloader