205/80 R16C NANKNAG FT-7

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Модел: FT-7
  • Ширина: 205
  • Висина: 80

Нема на залиха

SKU: T906572 Категорија Ознаки: , ,