205/80R16 NANKANG SV-55 HL / 104H

5,303ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 104H
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 205
  • Висина: 80

На залиха

SKU: T905151 Категории ,
preloader