215/40R17 NANKANG SV-2 M+S / 87V

4,845ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 87V
  • Модел: SV-2M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 40

На залиха

SKU: T905787 Категории ,
preloader