215/40R17 RIKEN SNOW XL RI 87V

Original price was: 6,664ден..Current price is: 4,660ден..

Бесплатна достава
M+S
32
ПРОИЗВЕДЕНА - 2022
  • Бренд: RIKEN
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 87V
  • Модел: SNOW RI
  • Ширина: 215
  • Висина: 40

На залиха

SKU: CAA020429-22 Категорија Ознаки: , , ,