215/40R18 NANKANG SV-2 M+S / 89V

6,225ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 89V
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 40

На залиха

SKU: T907039 Категории ,
preloader