215/45R16 NANKANG SV-2 M+S HL / 90H

4,613ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 90H
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 45

На залиха

SKU: T905200 Категории ,
preloader