215/50R17 XL BFGOODRICH ADVANTAGE 95V

Бесплатна достава
  • Бренд: BFGoodrich
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 95V
  • Модел: ADVANTAGE
  • Ширина: 215
  • Висина: 50

Нема на залиха

SKU: O215/50R17 95V XL BFGoodrich ADVANTAGE Категорија Ознаки: , ,