215/55 R16 DUNLOP BLURESPONSE (93V)

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: BLURESPONSE(93V)
  • Ширина: 215
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: T904838 Категорија Ознаки: , ,