215/65R15C NANKANG SL-6 M+S / 104/102T

6,450ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15C
  • Индекс: 104/102T
  • Модел: SL-6M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 65

На залиха

SKU: T906415 Категории ,
preloader