215/65R16C NANKANG SL-6 M+S / 109/107R

7,200ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 109/107R
  • Модел: SL-6M S
  • Ширина: 215
  • Висина: 65

На залиха

SKU: T907599 Категории ,
preloader