215/70R16 RIKEN SUV SNOW RI 100H

Original price was: 9,767ден..Current price is: 6,830ден..

Бесплатна достава
M+S
36
ПРОИЗВЕДЕНА - 2022
  • Бренд: RIKEN
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 100H
  • Модел: SUV SNOW RI
  • Ширина: 215
  • Висина: 70

На залиха

SKU: CAA013559-22 Категорија Ознаки: , , ,