215/70R16 TOYO Open Country A/T3 100T

Original price was: 10,948ден..Current price is: 7,710ден..

Бесплатна достава
M+S
32
  • Бренд: TOYO
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 100T
  • Модел: Open Country A/T3
  • Ширина: 215
  • Висина: 70

На залиха

SKU: C505578 Категорија Ознаки: , ,