225/40R18XL PIRELLI – CINTURATO P7 (P7C2) – SUMMER – 92W – B/A/B/(70DB)

7,660ден.

  • Бренд: PIRELLI
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 92W
  • Модел: Cinturato P7 (P7C2)
  • Ширина: 225
  • Висина: 40
SKU: O4119200 Категории ,