225/50R16 NANKANG SV-3 M+S / 96V

5,303ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 96V
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

На залиха

SKU: T906993 Категории ,
preloader