225/50R18 NANKANG SV-3 M+S / 99H

8,303ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99H
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

На залиха

SKU: T907551 Категории ,
preloader