225/60R18 NANKANG SV-55 M+S / 104V

7,380ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 104V
  • Модел: SV-55M S
  • Ширина: 225
  • Висина: 60

На залиха

SKU: T905208 Категории ,
preloader