235/35R19 NANKANG SV-55 M+S / 91W

8,070ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 91VV
  • Модел: SV-55 M S
  • Ширина: 235
  • Висина: 35

На залиха

SKU: T906995 Категории ,
preloader