235/50R18 NANKANG SV-2 M+S / 101V

7,380ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 101V
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 235
  • Висина: 50

На залиха

SKU: T907005 Категории ,
preloader