235/60R17 NANKANG SV-55 HL / 106V

6,458ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 106V
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 235
  • Висина: 60

На залиха

SKU: T905144 Категории ,
preloader