245/40R18V UNIROYAL WINTEREXPERT (97)V (D)

9,830ден.

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: (97)V
  • Модел: WINTEREXPERT
  • Ширина: 245
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

SKU: M16592 Категорија
preloader