245/70R16H UNIROYAL RAIN EXPERT 3 XL SUV (111)H (C – A – 72DB) (SK)

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: (111)H
  • Модел: Rain Expert 3
  • Ширина: 245
  • Висина: 70

Нема на залиха

SKU: M14370 Категорија
preloader