255/35R19V UNIROYAL WINTEREXPERT (96)V (D)

12,620ден.

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: (96)V
  • Модел: WINTEREXPERT
  • Ширина: 255
  • Висина: 35

На залиха

SKU: M16595 Категорија
preloader