255/40R19 NANKANG SV-55 M+S / 100V

8,760ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 100V
  • Модел: SV-55M S
  • Ширина: 255
  • Висина: 40

На залиха

SKU: T905792 Категории ,
preloader