255/40R19V UNIROYAL MS PLUS 77 (109)V (E – C – 71DB) (SK)

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: (109)V
  • Модел: MS Plus 77
  • Ширина: 255
  • Висина: 40

Нема на залиха

SKU: M15125 Категорија
preloader