255/40R19V UNIROYAL WINTEREXPERT (100)V (D)

12,330ден.

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: (100)V
  • Модел: WINTEREXPERT
  • Ширина: 255
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

SKU: M16594 Категорија
preloader