255/45R18 NANKANG SV-55 M+S / 103V

8,303ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 103V
  • Модел: SV-55 M S
  • Ширина: 255
  • Висина: 45

На залиха

SKU: T905791 Категории ,
preloader