255/50R19V UNIROYAL MS PLUS 77 XL SUV (107)V (F – C – 73DB) (SK)

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: (107)V
  • Модел: MS Plus 77
  • Ширина: 255
  • Висина: 50

Нема на залиха

SKU: M14735 Категорија
preloader