255/55R19V UNIROYAL RAINSPORT 5 XL FP (111)V (C – A – B – 73DB) (P)

8,910ден.

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: (111)V
  • Модел: RAINSPORT 5
  • Ширина: 255
  • Висина: 55

На залиха

SKU: M16338 Категорија
preloader