265/70R16 NANKANG SV-55/ 112H

6,915ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 112H
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 265
  • Висина: 70

На залиха

SKU: T906442 Категории ,
preloader