275/35R20 NANKANG SV-3/ 102W

12,915ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 102VV
  • Модел: SV-3
  • Ширина: 275
  • Висина: 35

На залиха

SKU: T908201 Категории ,
preloader