275/40R22 CONTINENTAL CONTICROSSCONTACT WINTER XL 108V

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 22
  • Индекс: 108V
  • Модел: CONTICROSSCONTACT WINTER
  • Ширина: 275
  • Висина: 40

Нема на залиха

- O275/40R22 108V Continental ContiCrossContact Winter XL Категорија Ознака: