145/70R13 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 71T

5,420ден.

Бесплатна достава
30

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 71T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 145
  • Висина: 70

На залиха

- P529044 Категорија Ознака: