145/80R13 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 75T

3,090ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 75T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 145
  • Висина: 80
SKU: P539582 Категорија Ознаки: , ,