155/65R13 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 73T

5,420ден.

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 73T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
- P529045 Категорија Ознака: