155/65 R13 KELLY WINTER ST

2,723ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: KELLY
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 73T
  • Модел: WINTER ST
  • Ширина: 155
  • Висина: 65

Само 4 останати на залиха

- T907499 Категорија Ознаки: , ,