155/65R13 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 73Q

3,110ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 73Q
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
SKU: P527184 Категорија Ознаки: , ,