155/65R14 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 75T

5,990ден.

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 75T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
- P529046 Категорија Ознака: