155/65 R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2

5,285ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 75T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 155
  • Висина: 65

Само 4 останати на залиха

- T905127 Категорија Ознаки: , ,